Kontakt lista

Privredna komora Vojvodine

Hajduk Veljkova 11

21137 Novi Sad

Tel:+381 21 480 37 00

Fax:+ 381 21 480 37 02

eMail: office@pkv.rs

Kabinet predsednika Privredne komore Vojvodine

Tel: +381 21 480 37 09

Fax:+ 381 21 480 37 11

eMail: kabinet@pkv.rs

Predsednik Privredne komore Vojvodine

Boško Vučurević

Tel: +381 21 480 37 07

Fax:+ 381 21 480 37 11

eMail: bosko.vucurevic@pkv.rspredsednik@pkv.rs

Šef kabineta predsednika

Danka Branković

Tel: +381 21 480 37 05

Fax:+ 381 21 480 37 11

eMail: danka.brankovic@pkv.rs; kabinet@pkv.rs

Služba za odnose s javnošću u Kabinetu predsednika

Jovana Apić

Tel: +381 21 480 37 51

Fax:+ 381 21 480 37 02

eMail: jovana.apic@pkv.rs

Administrativni saradnik u Kabinetu predsednika

Milka Trninić

Tel: +381 21 480 37 09, +381 21 557 433

Fax:+ 381 21 480 37 11, +381 21 557 364

eMail: milka.trninic@pkv.rs

Generalni sekretar

Dr Jovan Vujičić

Tel: +381 21 480 37 00

eMail: jovan.vujicic@pkv.rsgeneralni.sekretar@pkv.rs

Zamenik generalnog sekretara

Bojana Miljuš

Tel: +381 21 480 38 09

eMail: bojana.miljus@pkv.rszamenik.gen.sekretara@pkv.rs

Udruženja članova komore

Koordinator rada udruženja komore i drugih oblika organizovanja pri komori

Dragomir Đukić

Tel: +381 21 480 38 14

eMail: dragomir.djukic@pkv.rs

Udruženje industrije

Sekretar Zoran Trpovski

Tel: +381 21 480 37 86

eMail: zoran.trpovski@pkv.rs;

 Udruženje usluga

Sekretar Slavica Hajder

Tel: +381 21 480 37 54

eMail: slavica.hajder@pkv.rs

Udruženje poljoprivrede

Sekretar Jelena Drobnjak

Tel: +381 21 480 38 17

Tel: +381 21 480 37 20

eMail: jelena.drobnjak@pkv.rs; poljoprivreda@pkv.rs

Stručne službe komore

Koordinator rada stručnih službi

Bojana Miljuš

Tel: +381 21 480 38 09

eMail: bojana.miljus@pkv.rs

Stručna služba za edukaciju

Samostalni stručni saradnik za stručno osposobljavanje kadrova

Maja Zdraveski

Tel: +381 21 37 25

eMail: maja.zdraveski@pkv.rs

Stručna služba za privredni sistem i ekonomsku politiku

Samostalni stručni saradnici za privredni sistem i razvoj

Zorica Radosavljević

Tel: +381 21 480 38 12

eMail: zorica.radosavljevic@pkv.rs

Ljiljana Milošević

Tel: +381 21 480 37 56

eMail: ljiljana.milosevic@pkv.rs

Stručna služba za ekonоmske odnose sa inostranstvom

Samostalni stručni saradnik za međunarodnu saradnju

Milan Stojanov

Tel: +381 21 480 37 35

eMail: milan.stojanov@pkv.rs

Služba za pravne i opšte poslove

Rukovodilac službe za pravne i opšte poslove

Goran Pogančev

Tel: +381 21 480 37 74

eMail: goran.pogancev@pkv.rs

Služba za informatiku i elektronsko poslovanje

Rukovodilac službe

Nenad Tadić

Tel: +381 21 480 37 32

eMail: nenad.tadic@pkv.rs

Samostalni stručni saradnik za administraciju SPO

Rukovodilac registracionog tela

Đura Brunet

Tel: +381 21 480 37 33

eMail: djura.brunet@pkv.rs

Služba računovodstva

Rukovodilac službe računovodstva

Marija Popov

Tel: +381 21 480 37 87

eMail: marija.popov@pkv.rs; racunovodstvo@pkv.rs

 

Copyright (C) 1998.-2017. Privredna komora Vojvodine